Femi ma cztery miesiące

IMG_3391.1Nie ma zbyt wielu rzeczy bardziej fascynujących, niż obserwowanie jak nasze własne dziecko rośnie i się zmienia. Zwłaszcza na tym etapie, gdy tak naprawdę pozwalamy działać naturze z naszą niewielką pomocą, a poza nami tylko nasi najbliżsi mają nakikolwiek wpływa na nasze Maleństwo.
IMG_3404Femik, według naszej Pani Doktor, jest bardzo silnym Maluchem. To akurat – moim zdaniem – zawdzięcza Ifkowi i Kemi. To Oni ciągle wokół Niego biegają, a On ciekawie za Nimi się ogląda i ćwiczy swoje mięśnie!
IMG_3421„Pomaga” Mu też w zdobywaniu siły niezbyt pewny uścisk, gdy Kemi lub Ife Go noszą –  Femik musi się własnymi mięśniami „ratować”.
Femi śmieje się mega dużo – najbardziej lubię, gdy śmieje się na głos! Zaraża tym śmiechem wszystkich, którzy są w pobliżu. Ciekawe, czy ludzie się zastanawiają dlaczego idę ulicą i chichoczę 😉
IMG_3439Femik jest też gadułą – jejku, jak On potrafi gadać. Myślę, że Ifkowi rośnie poważna konkurencja!

A to wszystko dopiero początek… wierzę, że ze swoją ciekawością świata i ze wszystkimi ludźmi wokół, Femiś będzie się wspaniale rozwijał, zmieniał, uczył nowych rzeczy… a my będziemy patrzyli z zachwytem… i strzelali foty, oczywiście 😀

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s