kółko historyczne

Nie mam pojęcia czy Kemi lubi historię. A jednak po pierwszym dniu zajęć w tym roku Jej najważniejszą wiadomością było to, że będzie chodziła na kółko historyczne. Jak to się stało? Cóż, kluczem do zagadki jest Pani Gosia.

Dotychczas Panią Gosie Kemi znała tylko ze świetlicy. Pani Gosia to jedna z tych Nauczycielek, które mają głowę pełną pomysłów i zdawałoby się że z tysiąc rąk do pracy! No i niewątpliwy talent. A do tego wszystkiego… jasne zasady. I Kemi się zdarzły poważne rozmowy z Panią Gosią, bo coś przeskrobała. Był nawet foch na Panią Gosię. Mimo to, gdy Pani Gosia opowiedziała o kółku historycznym, i zapytała Kemi, czy chce dołączyć, Kemi była w pełnej gotowości. Bo przecież prowadzi je Pani Gosia!

Nie wszyscy nauczyciele, których spotkałam i spotykam w swoim życiu to Prawdziwi Pedagodzy – ludzie z dużą wiedzą, ale przede wszystkim z wyjątkowym podejściem do dzieci/ młodzieży. Gdy Kemi i Ife wracają do domu, ja dziękuję Bogu za Ich szkołę. Bo jest Pani Gosia. Bo gdy Kemi usłyszała, że Jej wychowawcą od czwartej klasy będzie Pani Agnieszka to skakała z radości (dosłownie!). Bo Ifek mógłby siedzeć tam do zamknięcia świetlicy, a jak nie ma Pani Marty to się modli, żeby szybko wróciła… To takie cudowne, gdy Dzieci wracają ze szkoły ZBUDOWANE, nawet jeśli nie wszystko poszło idealnie 🙂 ach, dzieki, ChSP Salomon 😀

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s