Kłódki nie powiesiliśmy

IMG_1873Zupełnie niespodziewanie (no, prawie), kalendarz mi przypomniał, że od naszego ślubu minęło już dwanaście lat… aż się uśmiechnęłam… jak ten czas niesamowicie szybko płynie!

Kiedy mówiliśmy sobie „tak” po raz pierwszy, byli wokół nas tylko Przyjaciele. Kiedy mówiliśmy sobie „tak” po raz drugi, oprócz Przyjaciół była też Rodzina 🙂 I choć oba „tak” dzieliło jakieś tysiąc kilometrów, Kanał La Manche, język
i 364 dni, nasze serca wypełnione były Miłością i Nadzieją. Patrzyliśmy razem ku przyszłości… jakiej?
Razem. Z Rodziną. Wśród Przyjaciół. I tyle. Aż tyle. Patrzę na naszą piątkę, śmieję się w głos, gdy razem się wygłupiamy, i z radością wieczorkiem usiądę z kieliszkiem wina, by poświętować z Mężem oglądając jakiś film. Dobrze jest spojrzeć na siebie, i podziękować Bogu, za każdy dzień, każde Dziecko, każdy uśmiech, nawet za każdą nieprzespaną noc… Ta dwunastka to tylko jeden z kroków na naszej długiej wspólnej drodze. Nie ma co podsumoIMG_1618wywać, nie ma co zbytnio analizować… trzeba się cieszyć – z tego co za nami, i tego co jeszcze nas razem czeka.

A kłódki na moście we Wrocławiu nie zawiesiliśmy… bo skoro to Miłość przypieczętowana przez Boga, to po co nam kawałek metalu??

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s